Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форми власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів, зазначає Одеська міськрада.

Це варто побачити: Як виглядає готель "Токіо Стар" після смертельної пожежі: моторошні фото, відео

Крім того, про оголошення трауру в Одеські області оголосила в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації Наталія Шаталова. Також вона звернулася до Офісу Президента з проханням допомогти в прискоренні пожежно-технічної експертизи, що допоможе визначити причини пожежі.

Свої співчуття родичам та близьким внаслідок страшної трагедії висловив і екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі.

Не знаю, що стало причиною пожежі цього разу, але схоже, що після страшного уроку "Вікторії", висновки так ніхто і не зробив. Ми не можемо розраховувати на туристичну привабливість Одеси, поки не забезпечимо елементарну безпеку відпочивальників,
– заявив Саакашвілі.

Що відомо про пожежу в одеському готелі "Токіо Стар"?У ніч на 17 серпня в Одесі спалахнув готель "Токіо Стар". Щонайменше 9 людей загинули, ще 18 постраждали. Підрозділи ДСНС врятували близько 10 осіб. Вогонь охопив більше 1 000 квадратних метрів. Під час пожежі у готелі перебувало орієнтовно 200 людей.

Поліція розглядає три основні версії причин пожежі: умисний підпал з метою приховати вбивство, порушення правил пожежної безпеки та необережне використання вогню постояльцями готелю.

Внаслідок пожежі постраждали 18 осіб. Серед них є іноземці та діти. До того ж, 7 постраждалих перебувають у важкому стані, ще 2 – у стані середньої важкості.

Володимир Зеленський вже встиг відреагувати на трагедію. Він пообіцяв, що усі винні понесуть відповідальність, а зокрема, і власник готелю Вадим Чорний. Той зі свого боку сказав, що готовий до відповідальності, якщо його провину доведуть.