Безпорадність глави Кремля однозначно вплине на відносини між цими країнами. Колишній міністр енергетики Росії, опозиціонер Володимир Мілов у розмові з 24 Каналом розповів детальніше, як "партнери" Путіна реагують на поступову втрату Курщини.
Дивіться також Не лише Суджа: Сирський доповів про завершення зачистки ще у 3 населених пунктах Курщини
Яка країна в будь-якому випадку залишиться з Росією
За словами опозиціонера, Китай сильно роздратований тим, що Владімір Путін досі не може досягти поставлених завдань за 2 роки. Усе перетворюється в нескінченну війну, яка Пекіну також не подобається.
Китай взагалі досить "прохолодно" поводиться з Росією. Основна проблема – повне заморожування експортно-імпортних розрахунків. Китайська влада навіть не намагається все вирішити. З кожним днем ситуація стає дедалі гіршою.
Уже відкрито заявляють, що невдовзі можуть зупинитися торги юанями на Московській біржі. Кремлівський режим нічого не може поробити, водночас і Пекін удає начебто все добре.
З Іраном також можуть погіршитися відносини. Посаду президента несподівано обійняв умовний реформатор – Масуд Пезешкіан. Ще до виборів він доволі відкрито заявляв, що не є прихильником кавалерійської підтримки Росії і потрібно нормалізувати взаємини із Заходом.
Лузерство Путіна за останні тижні стане додатковим аргументом всередині іранської дискусії, що не потрібно кидати ресурси на допомогу диктатору. Оскільки він не може їх використати з вигодою, а лише продовжує зазнавати втрат і поразки,
– наголосив Володимир Мілов.
Єдина країна, яка залишиться з Росією, – КНДР. Вони настільки міжнародні вигнанці, що їм просто байдуже. Північна Корея в будь-якому випадку підтримуватиме Путіна, але в обмін на певні речі. Отже, поступова втрата Курщини показує диктатора слабким, що ускладнить відносини із "союзниками".
Бої на Курщині: дивіться на карті