Про це повідомляє Deutsche Welle.

На першому відео, записаному 4 березня 2018 року об 11:48 за місцевим часом, видно, як Петро і Боширов проходять через турнікети вокзалу Солсбері.

Читайте також: Отруєння у Солсбері: таємниче зник наречений доньки Сергія Скрипаля

На другому відео, знятому через 10 хвилин, чоловіки йдуть вулицею Вілтон-Роуд, що неподалік від будинку Скрипаля.

На третьому відеозаписі підозрювані в отруєнні йдуть по одній з вулиць Солсбері. Поліція повідомила, що відео було знято близько 13:00 за місцевим часом.

Правоохоронці заявили, що контртерористичний підрозділ поліції Лондона продовжує розслідування і збирається "притягнути до відповідальності всіх осіб, що відповідальні за нерозсудливі акти". Правоохоронці далі розшукують тих, хто міг бачити когось із цих чоловіків у Британії між 2 і 4 березня.

Також поліція розшукує людей, що могли помітити підроблену упаковку духів або флакон, де була розміщена отруйна речовина.

Солсбері отруєння
Частина від флакону, в якому була отрута "Новачок"

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері було отруєно колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Слідство встановило, що їх отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новачок". Батько і донька потрапили до лікарні і їм вдалося вижити.

Британське слідство з’ясувало, що отруїли Скрипалів працівники ГРУ Росії Олександр Петров (справжнє ім’я – Олександр Мішкін) та Руслан Боширов (справжнє ім’я – Анатолій Чепіга).