Голова Громадської спостережної комісії Ростовської області Леонід Петрашіс повідомив російському "Інтерфаксу", що через голодування Гриб не зможе приймати препарати від гастриту, що негативно позначиться на його здоров'ї.

Читайте також: Батько Гриба розповів, за яких умов можливий обмін полоненими

За його словами, Гриб написав офіційну заяву про голодування. Тепер політв'язня повинен оглянути лікар, а також його зобов'язані перевести до окремої камери.

Нагадаємо, Павлу Грибу 22 березня оголосили вирок – 6 років ув'язнення за підготовку "теракту на випускному вечорі в Сочі". А за день до оголошення вироку Гриб виступив на суді з останнім словом та побажав усім українським патріотам в полоні з гідністю пройти випробування.

Батько Павла, Ігор Гриб, у інтерв'ю 24 каналу розповів, що "провідні країни Європи мають інші пріоритети, ніж українські політв'язні, які сидять в російських тюрмах". Тоді як невиліковно хворий Павло помре, якщо йому не зробити операцію.

Коротко – хто такий Павло Гриб? Це український політв'язень, якого російські спецслужби взяли в полон у Білорусі у серпні 2017 року. Це сталося, коли Гриб приїхав до Гомеля на зустріч з росіянкою Тетяною Єршовою. З дівчиною він познайомився у соцмережах і вважав своєю подругою. Тоді українця викрали і перевезли до Краснодарського краю Росії, де й ув'язнили.