Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Повітряні сили ЗСУ та Суспільне.
Дивіться також Тривоги досягли Києва і рухаються далі: де зараз загроза ударів
Що відомо про вибух у Павлограді
Тривога у Дніпропетровській області пролунала о 13:06. Повітряні сили попереджали про загрозу балістики.
Загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога!
– написали військові.
Згодом монітори написали про вихід балістики у напрямку Павлограда на Дніпропетровщині.
Близько 13:12 у місті чули вибух.
"У Павлограді на Дніпропетровщині чутно звук вибуху", – повідомили кореспонденти Суспільного.
Через хвилину моніторингові телеграм-канали зазначили, що ціль припинила своє існування.
Наразі в Дніпропетровській ОВА та міській раді Павлограда не коментували інформацію про наслідки вибуху, який чули в місті.
О 20:03 стало відомо, що в Павлограді чутно звук вибуху, про що повідомили кореспонденти Суспільного. Зазначимо, що о 19:55 в Повітряних силах інформували про БпЛА південніше Павлограда Дніпропетровської області.
Зверніть увагу! Оперативно про тривоги й ракетну небезпеку для різних областей України читайте в нашому телеграмі.
До слова, під ворожими ударами опинилися й інші міста. Так, ворог влучив "Шахедами" по об'єкту інфраструктури на Сумщині.
Вранці поліція повідомила, що росіяни здійснили 370 ударів по Запорізькій області. Серед них – атака БпЛА на об'єкт енергетичної інфраструктури.
Нагадаємо, що у ніч проти 5 січня Росія традиційно атакувала Україну ударними дронами. Запускати безпілотники противник розпочав увечері 4 січня.
Загалом ворог випустив 103 "Шахеди" і безпілотниками-імітаторами різних типів з Брянська, Міллерово й Орла. Станом на 09:00 було збито 61 ударний дрон. Сили ППО працювали у 9 областях: Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Дніпропетровській, Житомирській і Хмельницькій.
Зазначимо, що окупанти завдали дронового удару по Києву й 1 січня. Тоді у столиці загинуло подружжя науковців – Ігор Зима та Олеся Сокур. Ігор Зима був відомим нейробіологом, а Олеся Сокур – біохімікиня, авторка майже 200 наукових публікацій.