Очільник МО Резніков був у складі тієї самої делегації, яка через декілька днів після початку великого вторгнення їздила в столицю Білорусі на переговори з росіянами. Як зазначив міністр, йому страшно було потиснути ворогові руку.

Дивіться також Бий, ґвалтуй, викрадай: як у тенісі продали свої принципи заради китайських грошей

Дипломатична позиція понад усе

За словами Резнікова, йому було важко признатися Зеленському в тому, що він відучував глибоку ненависть до ворога. Чиновник переконаний, що це "марна емоція" під час таких "діалогів".

Разом з тим для нього було важливо зберігати "дипломатичну позицію", аби врятувати якомога більше людей.

Я вважаю, що найгіршим днем ​​або найважчим рішенням було бути в складі української делегації, яка їхала до Білорусі після перших чотирьох днів війни. Метою було створення гуманітарних коридорів для порятунку життів мирного населення,
– сказав він в інтерв'ю La Razon.

Окрім того, Резніков констатував, що завдяки зусиллям дипломатів вдалося врятувати десятки тисяч життів.

Контрнаступ та "діалог" з ворогом

  • Згадаємо до цієї теми нещодавній аналіз видання Financial Times щодо потенційних ризиків Збройних Сил під час майбутнього контрнаступу, про який останніми тижнями все більше розмов.
  • Власне, експерти з посиланням на слова Президента України Володимира Зеленського констатували, що для сильної позиції Києва у переговорному процесі потрібні здобутки української армії на полі бою.
  • Наголосимо, що поки невідомо достеменно, де та як наші захисники здійснюватимуть контратаки. Однак очевидно, що задля їхнього успіху Повітряним силам потрібна багатоцільова авіація. Скажімо, американські винищувачі F-16.