Про це журналістам розповів адвокат підозрюваного Ігор Сулима в інтерв'ю, яке вийшло 31 липня. Захисник послався на Конституцію України, наголосивши на законності такого рішення.

Дивіться також Нарцисизм, зухвалість і страх: портрет підозрюваного у вбивстві Фаріон від судового психолога

Зінченко відмовився давати покази

Захисник Зінченка стверджує, що, на його думку, доказів причетності Зінченка до вбивства Фаріон немає. Загалом, за його словами, доказова база, зібрана правоохоронцями, є сумнівною.

Він (В'ячеслав Зінченко – 24 Канал) відмовився від давання показів, посилаючись на 63 статтю Конституції,
– констатував адвокат Сулима.

За словами захисника підозрюваного, у доказовій базі справи немає ані пістолета, ані інших речей, які б доводили пряму причетність Зінченка до вбивства мовознавиці Ірини Фаріон.

Щодо записів з відеокамер. Як на мене, там дві різні особи ходить. Одна ходить як гоблін, вибачте, як мавпа така з розмашистими руками, а інша як звичайна людина,
– додав Ігор Сулима.

Поліція повідомила юнаку про підозру за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, у якій йдеться про умисне вбивство. Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.

Дивіться також Коментар від мами Зінченка, нові деталі про підозрюваного: все, що відомо про вбивство Фаріон

Більше про вбивство Ірини Фаріон

  • Близько 19:30, 19 липня невідомий вистрілив у мовознавицю та професорку Ірину Фаріон неподалік від її будинку. Після цього нападник втік, а громадську діячку госпіталізували до лікарні святого Пантелеймона з вогнепальним пораненням голови.
  • Уже через декілька годин, о 23:33, керівниця анестезіологічної служби Першого ТМО Львова констатувала, що врятувати Ірину Фаріон не вдалось. Серце мовознавиці не витримало, хоча лікарі зробили усе від них можливе.