Таку думку для Le Figaro висловив директор франко-російського аналітичного центру "Обсерво" Арно Дюб'єн.
Читайте також: Путін може бути довічно легалізований, і це підірве Росію, – політолог
Путін захотів залишити Медведєва на його посту саме для того, щоб не сигналізувати про свого наступника. Таке питання, схоже, виникне не раніше 2021 року, коли відбудуться наступні парламентські вибори в Держдуму. Тоді ж глава Кремля і призначить свого наступника новим прем'єр-міністром, прогнозує аналітик. А сьогодні треба уважно спостерігати за формуванням уряду і президентської адміністрації, оскільки там, напевно, будуть з'являтися нові люди, продовжує Дюб'єн.
Варто очікувати, що наступника Путіна оберуть безпосередньо з числа міністрів, заступників міністрів або губернаторів. Він не буде "прекрасним незнайомцем", вважає експерт.
Уже обговорюються різні імена: це і мер Москви Сергій Собянін, і глава президентської адміністрації Антон Вайно, і його перший заступник Сергій Кирієнко, який був прем'єром у 1998 році. Однак наспраді – це чиста спекуляція. Хоча, знаючи, що у 2024 році Володимиру Путіну буде 72 роки, цілком правдоподібно, що наступником буде хтось із нового покоління. Майбутній російський президент, можливо, ніколи не знав СРСР до Горбачова,
– розмірковує співрозмовник французького видання.
Путін любить захоплювати зненацька, водночас він діє логічно. Тому зваженим сюрпризом може стати скорочення його президентського терміну, говорить на завершення політолог.
Читайте також: Інавгурація Путіна – чергова спецоперація із силового утримання влади, – російський фінансист
Нагадаємо, 7 травня відбулася інавгурація Володимира Путіна. Політик перебуватиме на президентській посаді до 2024 року. Відповідно до закону Росії, одразу після інавгурації уряд на чолі з Дмитром Медведєвим подав у відставку. Однак "новоспечений" глава Кремля знову запропонував обрати Медведєва головою уряду.