Блискавка вразила групу людей поруч з Білим домом

Відомо, що блискавка влучила у групу людей, які перебували у парку Лафайєт поблизу Білого дому. Як наслідок, 4 людей госпіталізували.

Увага Підлітки грали гольф у грозу: блискавка влучила просто в м'яч, що летів – відео

Потужний удар блискавки поруч із Білим домом: дивитись відео

Що відомо про стан потерпілих внаслідок удару блискавки

Служба пожежної охорони і медичної допомоги Вашингтона повідомила, що постраждалих — двох дорослих чоловіків і двох дорослих жінок — доправили до місцевих лікарень у критичному стані.

Усі четверо отримали серйозні травми, які загрожували життю. Ми змогли швидко надати допомогу та транспортувати всіх чотирьох пацієнтів до місцевих лікарень,
– повідомили в екстрених службах.


На місці подій працювали рятувальники / Фото DC Fire and EMS


Потерпілі від удару блискавки у важкому стані / Фото DC Fire and EMS

Спека у США

Вчора, 4 серпня, температура у Вашингтоні перевищила 32,2 градуса за Цельсієм. Увечері столицею США прокотилася сильна гроза.

До слова, у липні США накрила аномальна спека, внаслідок чого в Каліфорнії виникли лісові пожежі. Пожежа охопила понад 2650 гектарів.

Руйнівна сила блискавки

Раніше Всесвітня метеорологічна організація ООН (ВМО) зареєструвала у США найдовшу блискавку за історію спостережень – 768 кілометрів.

У світі щороку жертвами блискавки стає до 400 тисяч людей. Температура каналу громовиці може сягати 30 тисячі градусів Цельсія, а напруга – сотень мільйонів вольт.

Так, на Київщині у кінці червня блискавка зруйнувала у міст у селі Демидів. Вона влучила в одну з опор. Як наслідок, загинула одна людина, ще двоє отримали поранення.

До теми – блискавка завалила міст через Ірпінь на Київщині: дивитись відео