Таку думку 24 каналу висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.
Читайте також: Хто зі світових лідерів приїде на відкриття ЧС-2018 у Росію: у Путіна озвучили імена
Повної ізоляції Путіна ніколи не було. Є нормандський формат, де доводиться вести переговори щодо Донбасу. В 2015 році Путін виступав на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку. Він також брав участь у самітах G20. Часткова ізоляція зберігатиметься, але переговори з Путіним ведуться на різних майданчиках,
– зазначає Фесенко.
Коментуючи візит на Чемпіонат світу Генсека ООН Антоніу Гутерріша, політолог відзначив, що таким чином він хоче спробувати активізувати переговори з Путіним щодо врегулювання конфлікту на сході України.
"В Антоніу Гутерріша принципова, але гнучка позиція. Він представляє організацію, де Росія – постійний член Радбезу. Тому Гуттеріш хоче активізувати переговори з Путіним щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, в тому числі, і з введенням миротворчої місії", – вважає експерт.
За його словами, нинішній дипломатичний і політичний бойкот Чемпіонату світу неповний. Частина країн і політиків бойкотують, інші діятимуть відповідно до обставин. Для України важливо, щоб міжнародний тиск на Путіна тривав, і ситуація не змінилася кардинально на користь президента РФ.
Нагадаємо, про дипломатичний бойкот чемпіонату в Росії заявили представники влади Великої Британії, Австралії, Канади, Ісландії, Польщі та Фінляндії. Поки у Європі планують бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії, квитки на матчі ЧС-2018 придбали вже близько 6 тисяч українців.
Генсек ООН Антоніу Гутерріш перебуватиме в Росії 20 та 21 червня.