Глави дипломатичних міністерств констатували спільну позицію щодо загрози газопроводу для європейської безпеки та навколишнього середовища, повідомляє МЗС України.

До слова: Не Путін, а Меркель: екс-посол США розповів про те, чому Трамп проти "Північного потоку-2"

Крім того, данський міністр закордонних справ підтвердив незмінність позиції нового уряду Данії щодо підтримки євроінтеграційного курсу та здійснення реформ в Україні.

Димломати також обговорили кроки, які нині вживаються для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Про результати зустрічі у своєму твіттері розповів і сам Пристайко. Той заявив про спільну з данським міністром позицію щодо "Північного потоку-2".

Обговорили з данським колегою наші позиції щодо газопроводу. Щасливі, що обоє бачимо однакові ризики і проблеми. Подякував Данії за постійну підтримку,
– коротко констатував глава МЗС.

Що відомо про блокування будівництва газопроводу Данією?Будівництво "Північного потоку-2" уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка досі не дала дозволу на прокладання трубопроводу.

Данія залишається єдиною країною, яка не надала відповідного дозволу на будівництво Росії. Тож запуск трубопроводу можливо відкладеться. Втрати Газпрому від такої затримки експерти оцінюють у 660 мільйонів євро.