Таку думку 24 каналу висловив український політолог Микола Давидюк. За його словами, президент Росії спочатку ухвалює безглузді рішення.

Зверніть увагу Путін загрався в маніпуляції, і його план підняття ставок дав збій

А через певний час, зіткнувшись з реальністю, починає відступати.

"Путін відступає навіть на своїй території"

Зокрема, за словами Давидюка, російський диктатор погрожував Україні новими атаками.

Однак зараз він почав давати задню. Путін не тільки не пішов в атаку на нові міста. Він намагається хоча б закріплятися в окремих селах, які вдалося захопити. Причому Путін відступає не тільки на нашій території, а навіть на своїй,
– наголосив політолог.

Як зазначив Давидюк, найкраще непослідовність Путіна демонструє зміна його позиції щодо так званої "часткової" мобілізації в Росії.

"Спочатку до російської армії почали хапати всіх підряд. А зараз вже він каже, мовляв, деяких мобілізованих повернуть", – розповів політолог.

"Росія – країна боягузів і фашистів"

Експерт нагадав, що росіяни почали масово втікати від мобілізації за кордон. Причому багато з цих людей підтримували війну в Україні.

Це демонстрація того, яка Росія насправді. Це країна боягузів і фашистів. Але вони хочуть, щоб хтось за них чинив злочини, а вони дивилися на це по телевізору ще й отримували надбавки до пенсії,
– сказав політолог.

Чого боїться Путін

Давидюк додав, що через нездатність здобути перемоги на фронті та впливати на настрої у власній країні в очільника Кремля залишається єдиний аргумент.

Путін зараз намагається шантажувати світ ядерною зброєю, аби не показати, що король – голий. У нього почалася велика внутрішня криза і він боїться процесів, які можуть початися в його країні,
– зазначив політолог.

Стрім Юрія Гаврищака та Миколи Давидюка: дивіться повне відео

Позиція Владіміра Путіна щодо України: головне

  • Владімір Путін 30 вересня виступив у Кремлі та оголосив про анексію 4 українських областей. Як зазначив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко, усе свідчить про те, що диктатор остаточно втратив зв'язок з реальністю.
  • Експерти з американського Інституту вивчення війни вважають, що Путін вирішив анексувати території, ймовірно, для того, щоб заморозити війну на нинішніх лініях фронту та дати час мобілізації для відновлення російських сил.
  • За словами політолога Андрія Вігірінського, очільник Кремля озвучив нові цілі війни: він фактично оголосив "хрестовий похід" проти неоліберального світового порядку.