Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст, редактор The Insider Тимур Олевський. На його думку, повітряні тривоги, що майже протягом дня лунають по Україні, також реакція очільника Кремля на новини з Німеччини.

Зверніть увагу Роль у наступі України, тиск ЄС і Києва: реакція світових ЗМІ на рішення Німеччини щодо Leopard

Путін визнав, що програв США

За словами журналіста, сьогодні Владімір Путін з розчаруванням заявив, що йому так і не вдалося звільнити Європу від американського колоніалізму.

Думаю, що він говорить правду у своєму "всесвіті". В ньому існує вплив США на Європу, який він весь цей час намагався перебити, щоб поставити її в залежність від Росії. Напевно у нього було уявлення, що він може замінити США, витіснити з континенту і стати гегемоном,
– наголосив він.

Олевський вважає, що сьогодні Путін визнав, що програв США війну за Європу. Як інакше зрозуміти його слова: мовляв, ми, звичайно, вас звільнимо, тобто захопимо, але потім, цього разу не вийшло.

Європа вишикувалася у коаліцію союзників України

"Очевидною ознакою поразки Путіна в Європі є рішення Німеччини, яка тривалий час опиралась, передати Україні танки Leopard", – наголосив він.

Журналіст підкреслив, що самі по собі танки – це, напевно, дуже важливо, але Німеччина передасть не дуже велику кількість. Але для Путіна це у символічному сенсі означає, що Німеччина, яку він тривалий час міцно тримав, нарешті вивернулась і йому не підкоряється.

Європа вишикувалася у коаліцію союзників України проти Росії. В цьому сенсі війна приречена на продовження, але закінчиться зі зрозумілим результатом,
– зазначив Олевський.

Ймовірна реакція Путіна на надання Німеччиною танків Україні: дивіться відео

Путін "святкує" свою поразку

На його думку, заява Путіна на тлі передачі Німеччиною танків і повітряних тривоги, які лунають сьогодні в Україні одна за іншою, – це пов'язані речі. Тому що Путін "святкує" свою геополітичну поразку.

Геополітика – це слово, яке вигадав Путін, щоб пояснювати свої злочини. Існує просто політика, а геополітика – це політика про розподіл світу на частини. Це термін людей, які замість того, щоб займатися торгівлею, бізнесом з різними країнами, ділять світ,
– мовить журналіст.

Він вважає, що, не дивлячись на цю поразку Путіна, війна ще триватиме. І говорити про те, що хтось виграв чи програв у ній, це – блюзнірство. Війні ще тривалий час доведеться горіти.

Військова допомога Україні: останні новини

  • Президент США увечері 25 січня виступить з заявою про військову допомогу Україні. За даними джерел ЗМІ, американський лідер може оголосити новий пакет допомоги на 400 мільйонів доларів.
  • Весь цивілізований світ підтримує боротьбу України з російськими загарбниками. Нідерланди стали наступною державою-союзницею, яка заявила про готовність постачати танки. Нідерланди можуть купити танки, які наразі орендують у Німеччини, та передати їх Україні.
  • Португалія може надати Україні 4 танки Leopard 2. На озброєнні Португалії є 37 німецьких танків Leopard 2, 12 з яких повністю готові до експлуатації. Тобто Лісабон може надати Україні третину зі своїх повністю справних танків.