Крім цього, міноборони Росії формує так званий "добровольчий корпус". Саме він має взяти під контроль операції ПВК "Вагнера" на Африканському континенті.

Дивіться також Путін боїться його навіть після смерті, – Яковенко сказав, чому Пригожина ховали таємно

Міноборони Росії хоче підпорядкувати собі вагнерівців в Африці

Аналітики наголосили, що пов'язаний з Кремлем "воєнкор" стверджував, що Євкуров здійснює тур різними африканськими країнами, зокрема, Буркіна-Фасо, Лівією, а також Сирією, що в Азії, намагаючись замінити приватні військові компанії формуваннями, контрольованими російським міністерством.

Російський пропагандист також стверджував, що міноборони Росії формує "добровольчий корпус", який функціонуватиме як "експедиційний корпус". До нього планують залучити понад 20 тисяч осіб.

"Експедиційний корпус", можливо, є так званим ПВК "Російським експедиційним корпусом", який створюють російські чиновники для проведення операцій за кордоном,
– сказали в ISW.

Також експерти стверджують, що одна з приватних військових компаній, яка є близькою до міністерства оборони країни-агресорки, готова взяти під контроль операції ПВК "Вагнера" в Центральноафриканській Республіці. В ISW постійно спостерігали заяви після повстання колишнього очільника вагнерівців Євгенія Пригожина про те, що російське міністерство оборони намагається консолідувати контроль над операціями ПВК в Африці.

Раніше в ISW розповіли, хто міг бути зацікавлений у смерті Пригожина

  • Аналітики американського Інституту вивчення війни дізналися, хто міг бути зацікавлений у смерті очільника ПВК "Вагнера" Євгенія Пригожина більше, ніж Владімір Путін. Експерти заявили, що це могли бути люди з міністерства оборони країни-агресорки.
  • Колишній журналіст-розслідувач Російської служби BBC Андрій Захаров зазначив, що Путін дозволив Пригожину воювати на Близькому Сході й в Африці. Однак заборонив втручатися у війну Росії проти України.
  • Пропагандист також не виключає, що міноборони поспішало розформувати ПВК "Вагнера", адже Кремль не визначився з долею найманців. Водночас експерти ISW наголосили, що, ймовірно, міністерство хоче взяти під контроль те, що лишилося після вагнерівців.