Законопроєкт пропонує повністю розірвати дипломатичні відносини з Росією. Крім того, він передбачає анулювання угод з країною-агресоркою.

Зауважте У Росії відреагували на слова Зеленського про розрив дипломатичних відносин

Що передбачає законопроєкт

Законопроєкт, ініціатором якого є нардеп Олексій Гончаренко, передбачає повний розрив дипломатичних відносин з Росією. Відповідно, у випадку ухвалення цього законопроєкту, уряд протягом 5 днів повинен визначити країну, посольство якої представлятиме інтереси України в Росії.

Крім того, законопроєкт передбачає припинення або призупинення дії договорів й угод з країною-агресоркою.

Автор пропонує парламенту терміново розглянути цю постанову. Політик наголосив, що визнанням бойовиків очільник Кремля Путін сам розірвав дипломатичні відносини.

Визнання Росією бойовиків: головне

  • 21 лютого очільник Кремля Путін оголосив про визнання псевдореспублік бойовиків на тимчасово окупованих територіях України. Після цього він підписав відповідні папери та договори про "дружбу" з ватажками бойовиків.
  • Одразу після цього очільник Кремля віддав наказ ввести російські війська на окуповані території Донбасу для нібито "підтримки миру".
  • Рішення Путіна підтримав очільник Сирії Башар Асад, хусити в Ємені, невизнані республіки на окупованій території Грузії, Куба, Венесуела та Нікарагуа.
  • Однак міжнародна спільнота загалом критично відреагувала на дії Кремля. Велика Британія ввела санкції проти кількох російських бізнесменів та 2 банків, Німеччина зупинила сертифікацію "Північного потоку-2". Санкції обіцяють в США та ЄС.

Важливо – звернення Володимира Зеленського через визнання бойовиків: дивіться відео