Речник Повітряних сил Ілля Євлаш додав, що атаки "Цирконами" можуть слугувати для експериментів щодо ефективності української ППО. Втім, він зазначив, що в науково-дослідному експертному центрі досі проводиться аналіз, щоб встановити факт використання "Цирконів" Росією під час останніх атак на Україну.

Дивіться також Летить не туди куди треба, – керівник лабораторії КНДІСЕ про ракету "Циркон", якою били по Києву

"Свідчить про те, що в них вже є дефіцит зброї"

Євлаш зробив припущення, що використання ракет "Циркон" може свідчити про дефіцит інших типів ракет у окупантів.

Однак ми можемо сказати про те, що, якби в них, наприклад, було достатньо іншого типу ракет – крилатих ракет "Калібрів", "Іскандерів", інших ракет – вони б застосовували їх... Це досить складна ракета, досить дорога, досить потужна,
– заявив речник.

Він також додав, що такі атаки можуть бути спрямовані на перевірку української системи протиповітряної оборони, щоб надалі використати отриману інформацію під час планування наступних повітряних атак.

Євлаш також зазначив, що наразі у науково-дослідному експертному центрі продовжують встановлювати, чи дійсно Росія застосовувала гіперзвукові ракети "Циркон" під час своїх останніх атак.

Обстріл Києва 25 березня: коротко

  • Вранці 25 березня окупанти запустили балістичні ракети в напрямку Києва. За припущеннями, ці ракети могли бути новітньою розробкою російських військових, а саме гіперзвукові ракети "Циркон". Усі ракети були успішно знищені.
  • Балістичні ракети були випущені із території Криму. Внаслідок атаки десятеро людей отримали травми різної тяжкості. Серед них – дівчина-підліток та двоє вагітних жінок.
  • Відомо, що окрім Печерського району, пошкодження виявлено й в інших районах Києва. Наприклад, у Солом'янському районі пошкоджений багатоповерховий будинок, а в Дніпровському районі зафіксовано падіння уламків. У Голосіївському районі уламки впали у лісосмугу.