У Лаврова зазначають, що 17 березня у МЗС РФ був викликаний посол Великобританії Лорі Брістоу і йому вручили ноту про видворення з федерації та оголошення персонами нон-грата 23 співробітників посольства Великобританії у Москві.

Читайте також: Скрипаль і світова "музика": реакція Заходу на отруєння шпигуна

Такі дії у Кремлі назвали відповіддю британській стороні на "провокації і бездоказові звинувачення", пов'язані з отруєнням у Солсбері колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля.

У МЗС РФ також повідомили, що відкликають свою згоду на відкриття Генерального консульства Великобританії у Санкт-Петербурзі та припиняють роботу Британської Ради на території Росії.

Британська сторона попереджена, що в разі, якщо будуть зроблені подальші дії недружнього характеру щодо Росії, російська сторона залишає за собою право прийняття інших заходів у відповідь,
– лякають у Лаврова.

Читайте також: Від отрути, яку підсунули Скрипалю, могла постраждати 131 особа, – поліція

4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною. Через це у Лондоні повідомили про видворення з Великобританії 23 російських дипломатів та призупинення дипломатичних контактів з Росією на високому рівні.

16 березня міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив, що наказ отруїти Скрипаля міг віддати особисто президент Росії Володимир Путін.