Ймовірно, ДРГ планують перекинути в Україну. Про це 24 каналу сказав білоруський опозиціонер Сергій Бульба.

Важливо знати Данілов оцінив ризик наступу з боку Білорусі

Заходитимуть з українськими паспортами

За нашою інформацією, заходитимуть парами – жінка та чоловік. При чому, з українськими паспортами. Жінок обиратимуть з тих, які виїхали з-під Маріуполя,
– зауважив опозиціонер.

За даними Генштабу ЗСУ, росіяни мають намір перекинути ДРГ на Волинський та Поліський напрямки. Раніше про це попереджали у МВС. Мета окупантів – розфокусувати та відтягнути наших військових.

Радник міністра МВС Віктор Андрусів пояснив, чому окупанти можуть обрати саме Захід України. Річ у тім, що на звільнених територіях значно важче непомітно перекинути ДРГ, адже там багато блокпостів, поліції та й уважних громадян, які пережили окупацію.

Загроза наступу з боку Білорусі: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ зауважують, що вздовж білоруського кордону з Україною присутні окремі підрозділи збройних сил росії. Вони мають на озброєнні оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер-М", зенітно-гарматні комплекси "Панцир-С1", зенітні ракетні системи С-400 та літаки оперативно-тактичної авіації.
  • За словами білоруської опозиціонерки Світлани Тихановської, що армія вже отримувала наказ наступати на Україну. Однак вищий офіцерський ешелон вирішив його не виконувати.
  • В армії розпочалися заняття із бойової готовності. За офіційною інформацією, мета цих навчань – "виконання заходів із переведення з мирного на воєнний час".
  • Військову техніку з Гродно перекидають ближче до кордону з Україною – у Брестську область. Зокрема, залізницею перевозять десятки БМП та зенітних ракетних комплексів.
  • У Міноборони України розглядають загрозу нападу з боку білорусі. За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, прогнозувати щось складно, адже росіяни самі не знають, що робитимуть завтра чи післязавтра. "Вони орієнтуються за ситуацією, і обирають з цих сценаріїв найбільш ефективний саме в певний момент", – пояснила вона.
  • Президент України Володимир Зеленський вірить, що білоруси не дозволять себе втягнути у цю війну. Однак провокації з боку білорусі вже є, тому Україна готується до будь-якого розвитку подій.

До теми – Провокації є! Зеленський про загрозу нападу білорусі: дивіться відео