Російська система ППО зовсім недосконала. Удари по аеродромах красномовно демонструють, як насправді працює зброя, яка нібито "немає аналогів".

Дивіться також По кораблю щомісяця: як Сили оборони знищують військовий флот Росії

Російська ППО бездарна

Очільник ГУР Кирило Буданов розповідає, що наразі фіксується зниження попиту на засоби оборони окупантів через постійні нальоти безпілотників на російські міста та окуповані території.

Постійні удари дронів на російські військові об'єкти демонструють очевидну неспроможність російських систем ППО виконувати свою роботу. Саме через це вони стають менш прибутковими на світових ринках озброєнь. Якщо говорити про Україну, то все навпаки – країни готові купувати дрони українського виробництва. Це безумовно відіграє роль після війни.

Коли весь світ бачить, що якісь безпілотники атакують Москву, ніхто вже не хоче купувати російські системи ППО,
зазначив Буданов.

Також важливо, що під час атак БпЛА на підконтрольні Росії території виникають діри в загальному охопленні протиповітряної оборони. Також нальоти виснажують російські запаси ракет – вони не безмежні. Також вплив війни на собі відчуло російське населення і особливо великий бізнес. Це підриває віру у "могутній" Кремль.

Постійні вибухи в Криму

  • Останній місяць в Криму фіксують особливу систематизовану роботу із високоточних ударів по об'єктах критичної інфраструктури Росії. Для цього ЗСУ використовують морські дрони, повітряні БпЛА та крилаті ракети.
  • 22 вересня, зокрема, Сили Оборони завдали удару по штабу Чорноморського флоту в окупованому Севастополі. У той час там проходило засідання високопосадовців армії Росії.
  • Наступного дня місцеві повідомляли про приліт у район 13-го судноремонтного заводу Чорноморського флоту Росії – там ремонтують кораблі окупантів. Це показує, що Україна почала планомірні дії щодо звільнення української території.