Раніше алергічних реакцій Навальний не мав. Що могло спровокувати такий стан в арештанта – невідомо. Зі спецприймальника, де перебував опозиціонер, його забрали з сильним набряком обличчя і шкіри. Про це у Twiiter написала прес-секретар Навального та його "Фонду боротьби з корупцією" Кіра Ярмиш.

Актуально: "Рятувалися від іга": протестувальники у Москві переховувалися від поліції у церкві – відео

Джерело алергічної реакції не визначено. За все своє життя Олексій ніколи раніше не відчував алергічної реакції,
– мовиться у дописі.

За словами Ярмиш, Навальному викликали "швидку" близько 9:30 ранку. Вона доправила його до міської клінічної лікарні №64 у Москві.

Там він перебуває у палаті під охороною співробітників поліції. За інформацією "Інтерфаксу", стан Навального оцінюють як задовільний.

Соратник Олексія Навального та начальник його виборчого штабу Леонід Волков повідомив про підозрілий збіг. Під час торішнього свого арешту він перебував у тій же камері, де зараз утримують Навального. Зразу після виходу звідти у нього набрякло все тіло, а шкіра вкрилась червоними плямами.

Весь тиждень тоді провалявся на антигістамінних. Думали – алергія. Проте симптоми – ті ж, що й в Олексія, тому це дивна якась алергія,
– написав Волков у Twitter.

Олексія Навального, який, до слова, є незалежним кандидатом на виборах до Мосміськдуми, арештували на 30 діб через заклики прийти на акцію протесту в Москві 27 липня. Фактично за ґратами він опинився за допис у соцмережах.

Що відомо про протести у Москві?

У російській столиці 27 липня затримали 1127 протестувальників. Люди вийшли на несанкціоновану акцію через недопуск до місцевих виборів незалежних кандидатів.

Опозиціонери стверджували, що зібрали необхідну кількість підписів для реєстрації кандидатами в депутати (3% підписів від загальної кількості жителів свого округу). Перевіривши ці підписи, виборчкоми відмовилися реєструвати більшість кандидатів від опозиції.

Основною причиною відмов був брак у підписних листах: виборчкоми начебто знаходили неточності в заповненні, помилки в паспортних даних і "мертві душі" – прізвища людей, які вже померли.

Поліція жорстко зачищала центральні вулиці російської столиці від активістів. В декого поламані ноги, у багатьох – розбиті голови.