Раніше юрист Андрій Портнов, що за часи правління президента-втікача Віктора Януковича обіймав посаду першого заступника голови Адміністрації Президента, опублікував відео, на якому чоловік, схожий на міністра юстиції Павла Петренка, розважається з дівчатами на курорті. За словами Портнова, відео було знято на віллі Royal Beach, що входить до готельного комплексу Maxx Royal Kemer Resort, а вартість номера тут становить 3 тисячі доларів за добу.

Читайте також: Омелян про народження дітей у США: Совок незабаром остаточно вимре

Згодом український міністр на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що на відео – він.

Читаю, як глашатаї партії регіонів, які крім поливання бруду з будь-якого приводу не є спроможними більше зовсім ні на що, розпускають відверту брехню та маніпуляцію щодо мене та мого відпочинку. Відповідаю: так, дійсно на декілька днів на травневі свята я виїхав з сім’єю та рідними в Туреччину. Зупинилися у готелі Maxx Royal Kemer,
– підкреслив посадовець.

Петренко, Міністерство юстиції, скандал, Туреччина, відпочинок, Портнов
Петренко підтвердив, що відпочивав із сім'єю у Туреччині на травневі свята

Водночас чиновник наголошує, що не знімав і не знімає жодних вілл за 3 тисячі євро на добу.

"Суцільна дурість орендувати номери такої вартості. Зупинилися у номері з виходом до басейну, що підтверджується ваучером, фото якого додаю спеціально для автора "псевдорозслідування". Вартість таких номерів визначено на сайті готелю в режимі он-лайн. Для прикладу: вартість 4 днів відпочинку, який пропонується готелем на кінець травня в категорії номеру, де ми проживаємо, зазначено у скріншоті нижче. Купували ми їх дешевше, оскільки бронювали заздалегідь", – додав Петренко.

Петренко, Міністерство юстиції, скандал, Туреччина, відпочинок, Портнов
Відповідно до скріншоту, який опублікував Петренко, вартість номеру в готелі, де він зупинився, ставновить близько 3,6 тисяч євро

Крім того, очільник Мін’юсту дав посилання на свою декларацію та запевнив, що має гроші на декілька днів відпочинку разом з рідними в Туреччині.

"Вартість цього відпочинку буде відображено мною у декларації за 2018 рік", – констатував посадовець.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за грудень 2017 року Павло Петренко отримав зарплату у розмірі 68 тисяч 900 гривень.