Програвши перший поєдинок, баскетболісти “Юти” зі старту другого захопили ініціативу і змогли до великої перерви заробити гандикап у 12 очок. У другій половині зустрічі “джазмени” дещо розслабилися та все ж зуміли втримати перевагу - 114:111.

Головним ковалем успіху “Юти” став Дерон Вільямс - 33 очки і 14 результативних передач. Кирило Фесенко запам’ятався 4 набраними балами і 2 підбираннями.

На Сході 2:0 у серії проти “Чикаго” повів “Клівленд”. “Булз” вдавалося відповідати Леброну Джеймсу та компанії аж до останньої чверті, на яку суперники вийшли за нічийного рахунку. Втім, у четвертій 12-хвилинці зупинити “короля” “чикагці” не змогли. Джеймс у підсумку набрав аж 40 очок і привів свою команду до тріумфу 112:102.