На думку Гриценка, боротися з корупцією треба по чотирьох напрямках.

"Перше: жодної недоторканості ні для кого, - ні для президента, ні для депутатів, ні для суддів. Вчинив кримінальний злочин – сидітимеш за гратами, незалежно від посади.Друге: декларація не лише доходів, а і витрат кожного посадовця, без виключення. А головне – і членів його сім’ї.Третє: жорстка кримінальна відповідальність за корупцію і хабарництво – аж до пожиттєвого ув’язнення без права амністії.І четверте, найбільш важливе з точки зору запобігання корупції, її системного викорінення: позбавити державу і державних чиновників хабароємних функцій", - сказав Гриценко.

На його думку, Президент діє протилежним чином. Гриценко нагадав, що за часів перебування Партії регіонів в опозиції у парламенті був зареєстрований законопроект Януковича-Лавриновича, який пропонував позбавити недоторканості депутатів і Президента

"Коли Янукович став президентом, то підконтрольний йому Конституційний Суд виголосив рішення, мовляв, з депутатів можна зняти недоторканість, а от з Президента – ні", - зазначив Гриценко.

"Із Межигір’я важко боротися з корупцією. Будучи мільярдером, важко знайти баланс між державним і приватним інтересом, якщо ти працюєш міністром або віце-прем’єром", - додав Гриценко.