Влучний удар Артема Федецького на доданих арбітром хвилинах утім зробив переможцями протистояння саме “Карпати”. “Металіст” всередині другого тайму пропустив 2 м’ячі від кіпрської “Омонії”. Врятувати ситуацію вдалося Девічу та Хавьєру, які повернули паритет влучними ударами на 66-й і 71-й хвилинах. 2:2 у Харкові і 3:2 за підсумком двох поєдинків.

Прогнозовано залишає Єврокубки сімферопольська “Таврія”. Команда Сергія Пучкова вдома пропустила від “Байєра” стільки ж скільки і на виїзді, цього разу щоправда зуміла відзначитися і голом престижу. Пролетіло повз груповий етап турніру і дніпропетровське “Дніпро”. Несподівано програвши вдома польському “Лехові”, “дніпряни” на виїзді не змогли ліквідувати гандикап в 1 м’яч.