Мексиканське "Депортіво" після нічиєї на власному полі поїхало в гості до "Унівесідад де Чилі". Господарі уже на двадцятій хвилині могли відкрити рахунок, але оборонець в останню мить випередив Вальтера Монтілью. Через дві хвилини чилійці ж отримали випад у відповідь і пропустили. Голкіпер не впорався із Хавьєра Баеса.

До перерви "Універсідад" мав шанс зрівняти рахунок – після удару Контрареса мексиканців врятувала лише поперечина. На початку ж другого тайму "Гвадалахара" поховала усі надії "Унівесідада" – Едгар Мейя із другої спроби подвоїв перевагу мексиканців. 2-0 і 3-1 за підсумком двох матчів.

Мексиканський клуб вперше із 2001 року і в друге в історії проходить до фіналу Копа Лібертадорес. У вирішальному матчі "Гвадалахара" зустрінеться із переможцем бразильського дербі "Сен Паулу" – "Інернасьйональ".