“Перший рекорд на цьому стадіоні я побив у 1948 р. Це був рекорд Радянського Союзу серед юнаків з метання ядра. 13 метрів 8 сантиметрів”, - згадує багаторазовий призер олімпіад, перший чемпіон СРСР з метання спису Віктор Цибуленко.

Свою кар’єру у спорті саме тут розпочали й легенди вітчизняного футболу. Леонід Буряк згадує - енергетика тут гарна, перемогу приносила.

“Найбільш відвідуваний і найбільш такий стадіон футбольний. Він як сім'я був, знаєте, він затишний був”, - каже футболіст, тренер Леонід Буряк.

“Свій перший м'яч у чемпіонаті Радянського Союзу забив саме на цьому стадіоні саме в бессарабські ворота”, - зазначив футболіст, тренер Олексій Михайличенко.

Зараз “Олімпійський”готують до “Євро-2012”. Працюють у три зміни. В середньому на будмайданчику одночасно перебувають до двох тисяч робітників.

“Завдяки цим колонам над трибунами глядачів розкинеться колосальне мембранне покриття. Такого не матиме жоден стадіон, що готують до “Євро2012”. Роботи по інсталяції покриття почнуться після встановлення усіх 80-тиколон. Наразі їх - 59. Нині будівництво, розраховане на 36 місяців, намагаються “втиснути”у 14”, - каже кореспондент Едуард Ганишевський.

“Проект стадіону не завершено. Ми на робочому етапі. Сьогодні ми шукаємо постачальника комплексного пакету обладнання. Оскільки раніше ми купували різне обладнання у різних постачальників, а це - уповільнювало будівництво”, - заявив генеральний директор НСК "Олімпійський" Житесс Аркіссандаш.

Реконструкцію “Олімпійського”розпочали позаминулого року. Згідно з розрахунками, завершать роботи у червні 2011-го. На даному етапі загальна кошторисна вартість проекту перевищила 3 мільярди гривень.