В останніх двадцяти поєдинках регулярної першості NHL триразові володарі Кубка Стенлі зазнали лиш чотирьох поразок. Цю приголомшливу статистику старалась зіпсувати на власному льоду "Тампа-Бей". Саме господарі на п'ятій хвилині другої двадцятихвилинки відкрили рахунок.

Домініку Муру не знадобилась ключка аби переправити шайбу за спину Мартіну Бродеру. Нападник можна сказати випадково змінив траєкторію польоту ковзаном. Поквитатись за абсурдний гол "Нью-Джерсі" зуміло ще до останньої перерви. В бурхливій атаці швед Хенрік Талліндер віднайшов неприкриту шпарину у рамці Дуейна Ролосона.

Ну, а вирішити долю поєдинку довелось не кому іншому, як Іллі Ковальчуку. Росіянин, якій увійшов до десятки найкращих хокеїстів останнього десятиріччя в NHL, блискавично скористався асистентством Тревіса Зейджека. Ковальчук в падінні потужним кидком загнав шайбу у ліву дев’ятку. 2-1. Дев’ять пунктів відділяє "Нью-Джерсі" від омріяної зони плей-оф.

Цього ігрового дня перемоги здобували лише господарі. "Торонто" в овертаймі дотиснуло "Пітсбург", "Міннесота" лише в останньому періоді розмочила чотири шайби "Ійлендерс". Десять шайб закинули "Чикаго" та "Калгарі". "Анахай" проявили вольові якості у поєдинку проти "Детройта".