Лікуватись небезпечно. Майже третина усіх медикаментів на українському ринку - зроблені чорними фармацевтами. За цей рік українські прикордонники уже вилучили і знешкодили препаратів вартістю понад 3,5 мільйони гривень. Наприклад, в порівнянні з аналогічними показниками минулого року - це майже вдвічі більше. Чим лікуються українці, читайте на шпальтах видання "Корреспондент" у статті “Фальшмацевтика”.

Україна приєдналась до Болонського процесу - 5 років тому. Відтак передбачалось, що Київ візьме на себе зобов'язання провести реформу освіти. Йдеться не так про те, аби збільшити фінансування, але насамперед про входження до Європейського простору вищої освіти. Зокрема, вірилось, що український диплом за кордоном будуть поважати. Втім, реформи не сталось. А третина всіх вітчизняних студентів і надалі мріють вчитись за межами України. Про п'ятирічку Болонського процесу читайте на сторінках “Українського тижня” у матеріалі “Бюрократія під “Болонським” соусом”.

Електронний зв'язок. Аби спростити стосунки між держорганами та підприємцями вже декілька років мають намір створити електронну систему взаємозв'язку. Наприклад цьогоріч віце-прем'єр Сергій Тігіпко запропонував реєструвати чи ліквідовувати підприємства завдяки мейлу та електронному підпису. До того ж, в Податковому кодексі уже є пункт, згідно з яким великий та середній бізнес свою звітність має подавати у електронній формі. Про те, коли держоргани та підприємці свої питання вирішуватимуть через Інтернет на сторінках видання “Власть денег”, читайте у статті “Братья по цифре”.