Очолити чемпіонські перегони у неділю мав усі шанси "Осер", не погоджувались із цим футболісти столичного “ПСЖ”. Гості, втім, були змушені капітулювати вже на 11 хвилині. Даніеля Нікуле зовсім не злякала компанія одразу трьох захисників.
Не помутив румун і голкіпера. “ПСЖ” із відповіддю не забарився. Вже за 5 хвилин Санхаре розстріляв пусті ворота "Осера". Надвмотивованим господарям не залишалось нічого іншого як йти уперед, але на завершальній стадії "Осер" діяв не надто винахідливо. 1:1.

У неділю святкував перемогу ще один претендент на "золото" - “Марсель”. Нічия у протистоянні “Булоні” і “Тулузи”.

У “Ліона”, “Монпельє” та “Осера” по 57 пунктів, однак за втраченими очками лідерами є “Бордо” і “Марсель”, у яких по 2 гри у запасі.