Гандикап, що його “Баварія” здобула у першому матчі манкуніанці ліквідували уже на 3-й хвилині - постарався Гібсон. Через кілька миттєвостей підопічні Фергюсона вели 2:0 - гол у активі Нані.

Коли ж португалець оформив дубль, німецький клуб здавалося уже не мав на що сподіватися.

Втім ще до перерви Івіца Оліч один м’яч відквитав, а в другому таймі завдання мюнхенців полегшив Рафаель, отримавши другу жовту картку.

Шансом німці скористалася - розкішний удар Арьєна Робена вивів “Баварію” у півфінал Ліги чемпіонів вперше з 2001 року.

Луї ван Гааль (головний тренер "Баварії"): “Ми повернулись в гру після чудового голу Оліча. Програючи 0:3 було неймовірно повернутись. В перерві я був впевнений, що ми зможемо отримати потрібний результат. Я думав про матч із “Шальке” і попросив гравців активізуватись, взяти гру під контроль. Фергюсон каже, що ми б не пройшли, якби їх було 11. Цього ніхто не знає, ні сер Алекс, ні я. Тому що цей матч ще раз не буде зіграно. Легко говорити таке після поразки”.

Алекс Фергюсон (головний тренер “МЮ”): “Замість того аби забити 4 або 5 голів, до перерви ми отримали м’яч у власні ворота, який став вирішальним. Щодо червоної картки Рафаеля - це гравці “Баварії” вилучили його, тут немає жодних сумнівів. Це було лише невелике порушення більше ніж за 30 метрів до воріт. Там навіть не було гольового моменту, тому це дуже розчаровує. Я двома руками за, що “Баварія” була кращою командою у першому матчі. Ми мали кращі шанси у першій зустрічі - могли забити і 4 голи. У ”Манчестері”, без сумніву, до вилучення ми грали фантастично, наші гравці діяли фантастично”.

Успіх у домашньому поєдинку привів до загального тріумфу і “Ліон”. “Леви” зуміли вистояти на полі “Бордо”, пропустивши лише один м’яч. Гол Шамаха відтак став лише слабкою втіхою для жирондинців.

Отож у півфінальних поєдинках зійдуться “Інтер” – “Барселона” та “Баварія” – “Ліон”.