Зірковий час Холтбі на льоду "Тампа Бей" розпочався із другого періоду. У стартовій 20-хвилинці на останньому рубежі "столичних" стояв Міхал Нойвірт. На 13-й хвилині не впорався із кидком Шона Бергенхайма ледь не від синьої лінії, після чого остаточно втратив довіру Брюса Бодро.

Заміна воротаря була більш ніж доречною. Холтбі творив у рамці справжні дива, парирувавши кожен із 21-го кидка "блискавок". Старання голкіпера були не марними Олександр Сьомін за п’ять хвилин до сирени перевів гру в овертайм.

Згодом закидувати повинен був і Брук Лайх, але дозволив вирішити долю матчу тому таки Холтбі. У хокейній лотереї спроба Лакавальєра стала останньою для "Тампа-Бей". 2:1, "Вашингтон" виходить на третю позицію "східної конференції".

А от "Лос-Анджелесу" Олексія Понікаровського за місцем під сонцем ще доведеться поборотись. Восьмі на "заході" "королі" в овертаймі програли "Далласу". "Сент-Луїс" за булітами переграв "Коламбус".