Матчем раніше вдома перегравши Угорщину, синьо-жовті на виїзді капітулювали перед національною командою Великобританії.

При цьому команда Чернія нав'язала рівну боротьбу господарям паркету. Українці навіть виграли першу чверть з різницею у три очки, втім вже британці вели у рахунку з перевагою в один пункт за підсумками другої десятихвилинки. У складі наших пішла гра в Максима Пустозвонова, який напрацював на 18 очок.

Водночас у суперників на 10 більше спромігся закинути найрезультативніший у грі Луон Денг. Саме уродженець Судану доклав руку до переломного моменту зустрічі. Коли до фінальної сирени залишалось 4,5 хвилини українці поступались опонентам мізерними двома очками.

Та от далі представники Туманного Альбіону здійснили вражаючий ривок, закинувши 13 поспіль пунктів. Гості вже не встигли оговтатись від холодного душу, тож 90:76 за Великобританією.

Тож, Україна засіла на четвертій сходинці турнірної таблиці групи "Бі". Якщо так піде і далі, то, схоже боротимемось лише за місце у додатковому раунді відбору. Туди, теоретично, можна потрапити із третього а то й навіть четвертого місця.