Після того як окупанти захопили Херсон, вони намагалися залишити місцевих без зв'язку, зокрема правдивого телебачення та мобільного інтернету. Кирило Тимошенко зазначив, що ворогу не вдалось підірвати усі телевізійні антени.

Читайте також Нова Каховка теж чекає: у мережі показали, як з місцевого військкомату зняли прапор Росії

Херсонці уже ловлять сигнали українського телебачення

Якби росіяни того не хотіли, але їм не вдалось залишити українців у Херсоні та області без сигналу. Відновлення телебачення вдалось швидко відновити після звільнення населених пунктів в регіоні.

Агов, ви (росіяни – 24 канал) там повиривали телевізійні антени нам в Херсоні та області? Ну так ми вже включили українське телебачення на Херсонщині,
– написав представник ОП.

Він констатував, що сигнал українських каналів вже в мережі цифрового телебачення Т2.

Звільнення Херсона: актуальна інформація

  • Збройні Сили сьогодні, 11 листопада, зайшли в обласний центр. У місті розгорнули величезний прапор. Це засвідчує те, що херсонці з нетерпінням чекали наші Збройні Сили та не сприймали брехні ворожої пропаганди про те, що "Херсон – це рускій город".
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що деокупація має декілька етапів. Звільнення кожного населеного пункту має підтверджувати або Верховний Головнокомандувач – тобто президент, – або представники Генштабу.

Читайте також Укріплення окупантів – близько: Росія може завдати масованих обстрілів по Херсонщині

  • Президент України відреагував на успіхи нашої армії. Глава держави опублікував відео зі звільненого Херсона. Він зазначив, що цей день є справді історичним для нашої держави.
  • Варто ще згадати, що під час відступу окупанти вирішили знищити всі переправи через Дніпро. Найбільше постраждав Антонівський міст. До речі, російські командири дали розпорядження ліквідувати споруду саме тоді, коли на ньому були солдати ворожої армії.

Варте уваги – у Росії заговорили про переговори після успіхів ЗСУ: дивіться відео