Такою інформацією поділився з 24 Каналом командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко, додавши, що ворог під час штурмових дій зазнає суттєвих втрат. Проте він оперативно поповнює їх – як живою силою, так і легкоброньованою та броньованою технікою, артилерійськими засобами тощо.

Важливо Росіяни окупували 3 села, ЗСУ звільнили острів Нестрига: як змінилася лінія фронту за тиждень

Працюють в режимі "форсаж"

Росіяни мають можливість та ресурс відновлювати втрати, завозити резерви, ремонтувати пошкоджену і поставляють нову легкоброньовану техніку, якою забезпечує логістику.

Також противник застосовує 2 тактики:

  • масовані штурми за підтримкою легкоброньованої та броньованої техніки;
  • так зване "піше накопичення".

Це коли противник пішим ходом заходить на передові позиції з інтервалом дистанції по 100 – 200 метрів між кожним піхотинцем. Після накопичення, користуючись часом впродовж доби, чи коли темніє, або світає, проводить активні ударно-штурмові дії з метою вибити Сили оборони з передових позицій, які ними були зайняті,
– пояснив командир батальйону.

Тому противник міняє тактику, за його словами, креативить, як тільки може, активно застосовуючи, зокрема, двоколісні мотоцикли для того, щоб швидко підвозити особовий склад до передньої лінії, а також квадроцикли та іншу номенклатуру.

Однак важливо тримати стрій. Сили оборони роблять максимум від себе залежне, всі працюють в режимі "форсаж". В літаках є такий режим, коли двигуни згорають, але борт виконує бойове завдання. В такому режимі, умовно кажучи, працюють зараз Сили оборони,
– наголосив Юрій Федоренко.

Перейти в звичайний, "ощадливий" режим, на думку військового, ми зможемо, коли накопичимо необхідну кількість боєприпасів, засобів вогневих та протиповітряної оборони, які приземлять ворожу авіацію.

Що відбувається на Бахмутському напрямку: дивіться на карті

Ситуація на Бахмутському напрямку

  • Ворог намагається просунутись в Часів Яр, наразі бої точаться на кордоні міста.
  • Крім того, росіяни пробують обійти місто флангами через Богданівку та Іванівське. Вони проводять активні штурмові дії цих населених пунктів.
  • Водночас поблизу Білогорівки відбувається найбільша кількість штурмів. Окупанти перекидають туди додатковий особовий склад.
  • Також, як повідомили джерела у спецслужбах, для утримання оборони Часового Яру туди було перекинуто підкріплення – спецпідрозділи ГУР МО. Вони мають зупинити просування росіян у бік агломерації Краматорська, Костянтинівки, Дружківки та Слов'янська.