Так, в окупованому місті дійсно лунали вибухи, але це вже звичне явище для Херсона. Таку думку 24 каналу висловив херсонський активіст Володимир Молчанов.

Зауважте Зрозуміли, що Херсон їм не втримати, – Арестович назвав завдання росіян на тому напрямку

Навіщо росіяни перевдягаються в цивільне

За його словами, ще з початку масованих обстрілів влітку ширилася інформація про швидке звільнення міста. Однак насправді ще немає жодних ознак просування ЗСУ на передові позиції ворога.

Ба більше, з ворожих джерел стало відомо, що окупанти дійсно отримали вказівку перевдягатися в цивільний одяг. У такий спосіб росіяни намагаються запобігти визначення місць дислокації своїх військ херсонцями.

Це не дуже розумна ідея, бо якщо в школу заселяється багато цивільних призовного віку, то звісно це не може бути ніхто інший як російські військові,
– підкреслив активіст.

Самі ж росіяни не мають впевненості у рішеннях свого командування. Тож ті загарбники, що досі перебувають на правому березі Дніпра, хочуть, щоб їх вивели. А паралельно крадуть те, що не встигли. Так, сьогодні окупанти без дотримання жодних стандартів перевезення викрали тварин з херсонського зоопарку.

Молчанов пояснив, навіщо окупанти перевдягаються в цивільне: дивіться відео

Готуються до вуличних боїв чи розкидають резерви

Наразі немає ознак того, що перевдягнені в цивільне росіяни готуються до вуличних боїв у Херсоні. Найімовірніше, місто є найзручнішим та найбезпечнішим місцем розташування резервів ворога.

Це не означає, що вони організують втечу фронтових військ,
– наголосив херсонський активіст.

Він зауважив, що росіяни очікують, коли ж командування таки виведе їх на лівий берег. Хоча найімовірніше, що їх кинуть на підсилення якоїсь небезпечної ділянки на фронті.

"Саме на Херсонському напрямку поки немає ознак деградації їх (росіян – 24 канал) оборони. Я не можу стверджувати, що так було у всіх селах, але ж ключові опорні пункти досі тримаються", – розповів Молчанов.

Читайте також Втікають чи готують пастку: Хлань розповів про пересування росіян на Херсонщині

Окупанти самі собі копають яму

Херсонський активіст повідомив, що вже третю добу окупанти активно знищують усі плавзасоби. Ба більше, черга дійшла навіть до вантажних суден. З таким успіхом "під загрозою" можуть опинитися й баржі, якими ворог переміщує свої військові вантажі.

З одного боку, знищення усіх плавзасобів унеможливить перекидання українських розвідувальних груп у разі відступу росіян зі Станіслава та прилеглих сіл. А з іншого – загарбники у такий спосіб зменшують власні можливості для постачання.

У них (росіян – 24 канал) запасів максимум на 2 тижні оборонних боїв,
– повідомив Молчанов.

Останні новини з Херсонщини: коротко