Так, увесь особовий склад УПП в Одеській області вивели поза штат, про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Важливо: В Одесі затримали екс-начальника поліції Головіна: в чому саме його підозрюють

Керівників відрядили на службу до відділу патрульної поліції в АР Крим та Севастополі. Натомість на керівні посади в УПП в Одеській області призначать керівників підрозділів патрульної поліції з інших областей.

Упродовж двох місяців вони нестимуть службу на території Одеси та області. Відтак головне завдання, яке поставлене перед новими командирами, – зміцнити й об'єднати колектив, побороти негативні явища, які раніше виникали у роботі підрозділу, не знівельовуючи позитив,
– зазначив заступник голови Нацполіції та керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

Новим заступником начальника управління УПП в Одеській області став Дмитро Кисличенко. Донедавна він обіймав посаду командира батальйону управління патрульної поліції Вінницької області.

Чому патрульних Одещини реорганізовують?

Керівника патрульної поліції Одещини Юрія Рибака 7 липня відсторонили від виконання обов'язків на час перевірки низки заяв його підлеглої Зої Мельник про хабарництво та неефективність роботи цієї структури.

Мельник регулярно писала дописи у Facebook про роботу управління патрульної поліції в Одесі. Вона розповідала про систематичне хабарництво, встановлені "плани" від керівництва на кількість штрафів та інші проблеми у роботі патрульних. За словами Мельник, згодом вона почала отримувати погрози і звільнилась через "нестерпні умови" на роботі.