Це просто дно, – Ломаченко отримав шквал критики за відео з російським спецназом

Василь Ломаченко

Василь Ломаченко і без бою зумів стати головним ньюзмейкером українських ЗМІ. Але причин для радості від цього мало.

На офіційній сторінці Василя Ломаченка в інстаграм було опубліковано відео. Воно на релігійну та військову тематику. Зроблено в чорно-білих тонах. І якщо питання релігії – це особиста справа кожного (боксер є прихильником Української православної церкви Московського патріархату, і навіть прислуговує під час богослужінь), то до військової складової питання таки є.

На цьому відео зображений російський спецназ та його підготовка. А в кінці подяка "вежливым людям". Хто не пам'ятає, то так називали російських військовослужбовців, які без розпізнавальних знаків захоплювали українські військові об'єкти під час анексії Криму. Так їх назвав і сам президент Росії Володимир Путін. Українці ж називали їх "зелені чоловічки".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy)

Оригінал цього відео було створено на студії "Корсунь", що в окупованому Севастополі. Там воно в кольорі, і чітко видно російські триколори на військових.

Після публікації відео на сторінці Василя Ломаченка, в коментарях на нього полився шквал критики. Ніхто не розуміє, як український боксер може постити відео з російським спецназом на шостому році війни на Донбасі, де цей же спецназ воює на стороні окупантів. Та й про "Вежливых людей", який захопив Крим, йому теж нагадали. Слова в коментарях не завжди добирали. Загалом там назбиралося майже 4 тисячі коментарів.

Читайте також: Швидкого закінчення війни не бачу: відверте інтерв'ю з ветераном Остальцевим

"Дякую! Чудовий ролик! Давай ще! Слава русскаму аружію! Чудо-богатирям, слава! Пачєму в ролікє атсутствуют бурятскіє танкісти?!!!! Нєгодую!", – іронічно прокоментував це відео шоумен Сергій Притула.

"Зараз знов актуальною стала тема видатних спортсменів і г**донів по життю. Ломаченко унікум як спортсмен, з унікальним тренером-батьком. Бог у своєму світ, до речі, поки не повністю визнаний як Бог. Але й г**дон як людина з України. Так бува, частенько, бо 95% спортсменів гомосовєтікуси. Велич поруч з гидотою", – прокоментував цю ситуацію відомий спортивний журналіст Роберто Моралес.

Сам Ломаченко поки не відповів на ці критичні коментарі під його відео.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук