Так, речник Державного департаменту США Метью Міллер заявив, що визнання Росії країною-спонсором тероризму спричинить низку негативних наслідків, зокрема гуманітарного характеру.

Дивіться також Як Україні перемогти Росію: у Вашингтоні розкрили чіткий план дій

Є ефективніші способи

Міллер наголосив, що запровадження санкцій та обмежень на експорт є куди більш дієвими. Посадовець зазначив, що Держдеп і надалі вважає, що існують ефективніші способи притягти Росію до відповідальності ніж визнання її спонсоркою тероризму.

Чиновник підкреслив, що США продовжують тиснути на російських чиновників, компанії за допомогою санкцій. Усе це має результат – послаблення військової машини Москви.

Нагадаємо, що питання про визнання Росію спонсоркою тероризму знову опинилося на порядку денному у США після того, як Володимир Путін відвідав Північну Корею й уклав з Кім Чен Ином угоду про поглиблення співпраці у військовій сфері. Договір між диктаторами передбачає, зокрема, взаємну допомогу "в разі агресії проти одного з його учасників". У відповідь сенатори від обох партій Конгресу США представили законопроєкт, у якому пропонується включити Росію до списку країн, які підтримують тероризм по всьому світу.