У NASA виявили три нові екзопланети

У NASA виявили три нові екзопланети
У NASA виявили три нові екзопланети / naked-science

Телескоп TESS знайшов три досі невідомі екзопланети, що обертаються навколо своєї зірки. Вона розташована на відстані 73 світлових років від Землі.

Як сказано на сайті NASA, одна з планет трохи більша за Землю. При цьому дві інші відносяться до класу, який не зустрічається в Сонячній системі.

Рекомендуємо прочитати: Науковці з'ясували цікавий факт про Місяць

Їхня зірка під назвою UCAC4 191-004642 на 40% менша за Сонце, а температура її поверхні приблизно на третину нижча. Вона розташована в сузір'ї Живописця.

виявили три нові екзопланети

Виявили три нові екзопланети

Деталі. Як припускають вчені, найближча до зірки планета TOI 270 b є кам'яниста і на 25% більша за Землю. Вона здійснює оберт навколо світила за 3,5 дня. На думку дослідників, маса TOI 270 b приблизно в 1,9 рази більша за масу нашої планети.

Інші дві екзопланети TOI 270 c та TOI 270 d більше Землі в 2,4 і 2,1 рази відповідно. Вони здійснюють оберт навколо зірки за 5,7 і 11,4 дня.

Що таке екзопланета? Це позасонцева планета, що обертається навколо іншої зорі або дрейфує космічним простором (тобто не належить до планетарної системи). Наразі достеменно встановлене існування 1900 екзопланет у 1202 планетних системах, у 480 з яких більше однієї планети.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук