Відповідну інформацію Верховний Головнокомандувач Збройних сил України розповів під час виступу в Українському домі в Давосі. Це трапилось 23 травня – на 89 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.

Зауважте Зеленський запевнив, що влада має план на випадок вбивства когось із керівництва держави

Зеленський назвав умову, за якої готовий говорити з Путіним

Володимир Зеленський розповів, що він готовий зустрітись з Володимиром Путіним. Проте тільки тоді, коли обговорюватиметься завершення війни.

Адже припинення війни, яку Росія почала проти України, не відбудеться без зустрічі з президентом Росії. Все тому, що в них така структура ухвалення рішень в державі, – без Путіна нічого не вирішується.

Володимир Зеленський додав, що після всього, що росіяни зробили в Україні великих бажань до цих зустрічей точно немає. Також пояснив, що він не має та не матиме великого бажання зустрічатись і з посередниками.

Тому я не сприймаю будь-яку зустріч з будь-ким із Росії, крім як з президентом Росії. І тільки в тому випадку, якщо питання на столі буде одне – припинення війни. Все. Про інше нема про що говорити,
– пояснив Зеленський.

Додав, що будь-яка війна завершується дипломатією. Додав також, що для українців війна завершиться також і стражданнями багатьох сімей, і втратою великої кількості людей, великими втратами рідних та близьких, а також буде трагедією батьків, які пережили своїх дітей.

Останні заяви президента України про війну

Дивіться також – вечірнє звернення Зеленського за 23 травня: відео