Як розповів народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв на своїй сторінці у Facebook, у мерії протестувальники організували раду представників громади, яка має зібрати від городян інформацію та підготувати план вирішення проблем.

"Там же ж йде запис в громадську варту, яка має забезпечити безперешкодний допуск городян в приміщення, які утримуються на їхні податки. Комунальне підприємство "Муніципальна гвардія", яке за ці ж податки городян найняте Вілкулом і городян же ж штовхає, вигнали. Утворено громадську антикорупційну комісію, яку організовує мій помічник. Завдання — викрити багатомільярдні крадіжки, які відбуваються в місті і для прикриття яких, таким як Ахметов, потрібні такі, як Вілкул", — додав нардеп.

За його словами, всі ці дії ухвалили багатотисячні збори жителів Кривого Рогу, "які не побачили за тиждень ефективного захисту нинішньою владою своєї боротьби за свободу".

Соболєв також додав, що з понеділка розпочне свою роботу спеціальна комісія Верховної ради, яка розслідуватиме фальсифікації на виборах у Кривому Розі.

Нагадаємо, недільне віче проти фальсифікацій виборів у Кривому Розі переросло у сутички між активістами та правоохоронцями.