Оскільки Насірову вручали судову повістку щодо розгляду зазначених коштів, то він одразу "побіг подавати декларацію, де вказав ці кошти", пише "Радіо Свобода".
Читайте також: Скандальний Насіров хотів відвідати Давос як кандидат у президенти, але суд йому не дозволив
На засіданні Шевченківського районного суду прокурор Андрій Перов заявив, що рахунок у фінансовій установі Interactive Brokers Насіров має вже близько трьох років.
У декларації за 2017 рік, яку Насіров подав у січні 2019 року як кандидат у президенти, у розділі "Грошові активи" дійсно вказані зазначені кошти.
Однак у щорічній декларації за 2017 рік, яку Насіров подавав у лютому 2018-го ще як голова ДФС, інформації про цей рахунок у Великій Британії не було, як і у декларації за 2016 рік.
Сам Насіров сказав, що на наступному засіданні всі необхідні дані будуть представлені.
Рахунок був відкритий десь в 2013-му, 2014 році. Це онлайн-брокерський рахунок,
– додав Насіров.
Сторона обвинувачення клопотала у суді про арешт коштів на рахунку у Британії. Проте захисники не погодились і попросили надати час на ознайомлення. Тож суд переніс розгляд клопотання щодо арешту коштів Насірова на наступне засідання, яке відбудеться 14 лютого.
У чому звинувачують Романа Насірова? Екс-голова ДФС відомий своїми корупційними схемами. Його підозрюють у розкраданні понад 2 мільярдів гривень державних коштів.
Також Насірова звинувачують у співпраці з народним депутатом Олександром Онищенком, під час якої депутат відтерміновував рентну платню за видобування корисних копалин, а нардеп проводив завдяки цьому корупційні схеми.
У березні 2017 року чиновника заарештували, а на свободу він вийшов після того, як його дружина внесла 100 мільйонів гривень застави. 31 січня Кабмін звільнив його з посади голови ДФС, а вже 11 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва поновив Насірова на посаді та зобов'язав виплатити упущений заробіток.
Хто такий Роман Насіров: дивіться відео