Верховна Рада проголосувала за те, щоб позбавити новопризначених членів Кабміну депутатських повноважень достроково, аби вони могли повноцінно працювати в уряді – згідно із законом.

Важливо: Оголошено новий склад Кабінету Міністрів України

Хто склав повноваження нардепа: список

  • Михайло Федоров – віце-прем'єр-міністр України, міністр цифрової трансформації, був обраний до Ради від "Слуги народу" (6-й у списку).
  • Олексій Оржель – міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України, був обраний до Ради від СН (16-й у списку).
  • Владислав Криклій – міністр інфраструктури України, був обраний до Ради від СН (12-й у списку).
  • Анна Новосад – міністр освіти і науки України, була обрана до Ради від СН (50-а у списку).
  • Денис Малюська – міністр юстиції, був обраний до Ради від СН (21-й у списку).

Замість них депутатами мають стати наступні за списком "Слуги народу" кандидати: Анатолій Остапенко, Тетяна Циба, Іван Калаур, Юлія Гришина та Ольга Руденко, пише "Чесно".

Що відомо про нових "слуг народу":


Хто ще зі "слуг народу" може зайти у Раду Джерело: chesno.org

  • Анатолій Остапенко – №130 у списку. Директор юридичної фірми ТОВ "Альфаюрконсалтинг". Раніше обіймав керівні посади в інших юридичних об'єднаннях.
  • Тетяна Циба – №131 у списку. У 2015 році балотувалася до Верховної Ради від партії УКРОП у 69-му окрузі (Оболонський район Києва) як безпартійна. Була помічницею нардепа ВР 4-го скликання Валерія Асадчева й помічницею депутата ВР 6-го скликання Олександра Клименка. Циба є виконавчою директоркою консалтингового агентства "Media Masters", прес-секретаркою партії "Слуга народу".

    Також працювала у прес-службах "Руху нових сил Михайла Саакашвілі" (2016-2017 роки), партії УКРОП (2016 рік), Українській народній партії (2008-2012 роки) тощо. У 2006 році була помічницею голови Полтавської ОДА. Є державною службовицею 7-го рангу.
  • Іван Калаур – №132 у списку. Юрист, завідувач кафедри цивільного права і процесу Тернопільського національного економічного університету. Він був доцентом кафедри інтелектуальної власності та приватного права. Працює викладачем протягом 20 років.
  • Юлія Гришина – №133 у списку. Керівна партнерка юридичної бізнес-школи CTRL.School, професорка кафедри трудового права та права соціального забезпечення КНУ імені Тараса Шевченка. Вона входить у підкомісію з права науково-методичної комісії з вищої освіти Міністерства освіти й наук.
  • Ольга Руденко – №134 у списку. Працювала менеджеркою з маркетингових комунікацій у ТОВ "Квартал 95". Навчалася у Великій Британії, згодом обіймала керівні посади у сфері маркетингу та медіакомунікацій.


Що робить Кабінет міністрів України/ Інфографіка 24 каналу