У вівторок, 26 березня, збірна України проведе фінальний матч плей-оф кваліфікації на Євро-2024. Суперником підопічних Сергія Реброва буде збірна Ісландії, пише 24 канал.

До теми Ребров знає, як перемагати "вікінгів": історія зустрічей України проти незручної Ісландії

Бій за Євро-2024

Збірна України очікувано була аутсайдером у відбірковій групі на чемпіонат Європи. Це недивно, адже прямими нашими конкурентами були Англія та Італія, фіналісти Євро-2020.

Зрештою "синьо-жовті" дали бій італійцям та поступились чемпіонам Європи лише в очних матчах, набравши при цьому порівну очок. Проте завдяки високому рейтингу в Лізі націй Україна отримала шанс вийти на турнір через плей-оф.

Для цього підопічним Реброва треба здолати двох опонентів. У півфіналі "синьо-жовті" вже пройшли Боснію і Герцеговину, хоча балканці і створили серйозні проблеми для нас. Суперник вів з рахунком 1:0, але пропустив двічі під завісу зустрічі.

Тепер же за вихід на Євро наша команда битиметься з ісландцями. Скандинави були в одній групі з боснійцями, проте так само провалились, посівши четверту сходинку. Попереду опинились не тільки Португалія, а ще і Словаччина з Люксембургом.

У півфіналі стикових матчів Ісландія не була фаворитом у грі з Ізраїлем, але змогла розгромити "зірок Давида" з рахунком 4:1. Переможець пари Україна – Ісландія, який пройде у Вроцлаві, вийде на Євро-2024 в групу Е, де протистоятиме Бельгії, Румунії та Словаччині.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Україна – Ісландія на території нашої країни можна буде на регіональних каналах Суспільного, а також на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Варто знати Лідер популярного гурту виконає Гімн України перед матчем з Ісландією

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Україна – Ісландія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

УКРАЇНА – ІСЛАНДІЯ 2:1

Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 – А. Гудмундссон, 30.

Україна: Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Бражко, Маліновський, Судаков – Циганков, Яремчук, Мудрик.

Ісландія: Вальдімарссон – Палссон, Інгасон, Гретарссон, Торарінссон – Торстейнссон, Траустасон, Гаральдссон, Й. Гудмундссон – А. Гудмундссон, Гудйонсен.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК. УКРАЇНА ВИХОДИТЬ НА ЄВРО-2024!!! Вольова перемога над Ісландією дозволяє нашій команді вчетверте поспіль зіграти на чемпіонаті Європи, який пройде в Німеччині з 14 червня по 14 липня.

90+1 хвилина

Зінченко отримав жовту картку, завадивши викинути супернику аут.

90 хвилина

Арбітр компенсував три хвилини.

90 хвилина

Жовту картку отримав Йоханн Гудмундссон, який збив на фланзі Судакова.

89 хвилина

Заміну робить і Ребров. Таловєров вийшов замість Циганкова.

87 хвилина

Дві заміни від ісландців. Замість Торстейнссона та Гаральдссона вийшли Еллертссон та Андерсон.

84 хвилина

ГОООООООООЛ. Україна вийшла вперед! Судаков скинув під удар Мудрику, який з лінії карного майданчика з розвороту вразив дальній нижній кут. 2:1

Відео голу:

81 хвилина

Неточний дальній удар від Йоханна Гудмундссона.

80 хвилина

Обрізка від Забарного ледь не призвела до гола у наші ворота. Гудмундссон не реалізував вихід віч-на-віч, захисники встигли накрити удар.

78 хвилина

Момент у Торстейнссона, Лунін парирує його закручений удар з кута карного майданчика.

75 хвилина

Супермомент у Миколенка. Віталія отримав м'яч після закидання від Бражка, але вихід віч-на-віч не реалізував, пробивши повз кіпера та ворота.

73 хвилина

Заміна від Реброва. Довбик виходить замість Яремчука.

71 хвилина

Небезпечний удар Судакова зі штрафного, сейв від воротаря.

69 хвилина

Простріли від Мудрика та Зінченка на Яремчука перехопили захисники Ісландії.

66 хвилина

Момент у Яремчука, якого вивели майже сам на сам із кіпером. Удар Романа трохи неточний.

64 хвилина

Перша заміна від Реброва. Зінченко вийшов замість Маліновського.

63 хвилина

Дві заміни від Ісландії. Торарінссон та Гудйонсен йдуть з поля, тоді як виходять Фіннссон та Оскарссон.

60 хвилина

Дуже неточним дальній удар від Мудрика. Вище ворот.

58 хвилина

Небезпечна подача зі штрафного, м'яч у метушні ледь не залетів у ворота ісландців.

57 хвилина

Жовта картка Інгасону, який скосив Яремчука на фланзі.

54 хвилина

ГОООООЛ. Україна зрівнює рахунок! Судаков красивим кросом знайшов на фланзі Циганкова. Віктор змістився у центр та точно пробив з лінії карного майданчика. 1:1

Відео голу:

51 хвилина

Маліновський заробив кутовий, але хитрий план з прострілом замість подачі був розгаданий ісландцями.

48 хвилина

Забарний відгукнувся на навіс від Мудрика, але пробив вище воріт.

Початок другого тайму

Команди знову на полі, матч продовжується.

Статистика першого тайму

А поки перерва, цікавий момент стався перед матчем. Коментатор зустрічі на Megogo Вадим Шевякін в прямому ефірі зробив пропозицію руки та серця Марині Машкіній, яка перебуває на матчі у Вроцлаві.

Відео милоти:

Перерва

Кінець першого тайму. Поки результат на користь суперника, 0:1. Сергію Реброву треба вжити заходів у перерви, чекаємо на голи у другій частині гри.

45+2 хвилина

Подача Мудрика з кутового в руки Вальдімарссону.

45 хвилина

Суддя додав дві хвилини.

44 хвилина

Судаков вирізав пас на Циганкова у чужий майданчик, але хавбек Жирони не встиг до м'яча.

43 хвилина

Жовта картка Маліновському. Руслан відмахнувся від Гаральдссона.

40 хвилина

Україна забила гол, Циганков отримав навіс від Судакова та прострілив на Яремчука, який і добив м'яч у ворота. Втім Віктор трохи заліз в офсайд, що підтвердив VAR. На жаль…

Відео моменту:

39 хвилина

Забарний пробив у ствір після подачі Циганкова з кутового. М'яч забрав Вальдімарссон.

22:22, 26 березня

38 хвилина

А ось і супермомент! Судаков протягнув м'яч у карний майданчик суперника та пробив у ближню дев'ятку. Сейв від воротаря.

36 хвилина

Україна продовжує тиснути, але поки без супермоментів.

34 хвилина

Мудрик опинився у карному майданчику суперника, але його навіс перехопив Вальдімарссон.

30 хвилина

Гол. Пропускає Україна після несподіваного дальнього удару від Альберта Гудмундссона. Лунін не дотягнувся до м'яча. 0:1

Відео голу:

28 хвилина

Непогана атака у України, але Яремчук заліз в офсайд.

25 хвилина

Мудрик та Судаков намагались розрізними пасами знайти партнерів у карному майданчику ісландців. Неточно.

22 хвилина

Жовта картка Гаральдссону. Хавбек Лілля збив Судакова та зірвав перспективну контратаку України.

19 хвилина

Тепер пристрілюється Маліновський, але його удар здалеку також неточний.

17 хвилина

Тепер крутий момент у Миколенка, який пробивав після навісу від Коноплі. Трохи неточно, хоча Віталія не встигали накрити.

15 хвилина

Лунін рятує нашу команду після дальнього удару від Торстейнссона.

13 хвилина

Україна приборкала м'яч під свій контроль і шукає шляхи до воріт Вальдімарссона.

10 хвилина

Суперники перейшли до фізичної боротьби в центрі поля.

7 хвилина

Ісландія відсунула гру ближче до центру поля після кількох випадів нашої команди.

4 хвилина

Дальній постріл від Судакова вийшов неточним.

3 хвилина

Мудрик швидко прорвався по флангу та скинув на Яремчука. Проте форварда Валенсії встигли накрити.

Матч розпочався!

Команди вже на полі!

Склад збірної Ісландії

Легенди нашого футболу

Збірники прогулялись по Вроцлаву

На матчі очікується близько 34 тисяч глядачів. Сама "Арена Тарчинскі" може вмістити до 45 тисяч фанатів.