У 6-ий день змагань у південнокорейському Тегу вище за інші український прапор змусила підняти Ольга Саладуха. З рук легендарного земляка Сергія Бубки донеччанка отримала золоту медаль за тріумф у секторі для потрійного стрибка.

У першій же спробі Саладуха продемонструвала результат, до якого згодом не дотягнулась ні сама, ані жодна із суперниць. 14 метрів і 94 сантиметри гарантували найвищу сходинку подіуму. 5-ма сантиметрами Ользі поступилась срібна призерка казашка Рипакова, “бронза” залишилаcь Катрін Ебаргюен з Колумбії.

Тепер триматимемо кулаки і за Романа Авраменка, який слідом за кваліфікацією подолав і півфінальну стадію у чоловічому метанні списа. До вирішального раунду змагань українець увірвався, завдяки результату 81 метр і 46 сантиметрів. У протоколі однієї другої показник Авраменка став четвертим.

Буде за кого поуболівати і у фінальному забігу на 200 метрів серед жінок. Персональний рекорд для того, щоб пробитись до 8 найкращих, довелось встановити Христині Стуй. Місце під сонцем таки гарантував час 22 цілі і 94 соті секунди.

Дистанцію свого забігу вже гідно подолала Анастасія Рабченюк. На 400 метрівці з бар'єрами українка у боротьбу за медалі все ж не втрутилась, однак і підстав червоніти не залишилась. Найкращий результат сезону допоміг фінішувати п'ятою.

Дев'ятою у бігу на 1,5 кілометра стала Наталія Тобіас. А от геть не склалось із фіналом стрибків у висоту в Дмитра Дем'янюка. 2 метри і 20 сантиметрів не дозволили піднятись вище 12-го місця.