Про це 24 каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, українські партизани не дають російським загарбникам розслабитися. Полювання триває.

Важливо Донецьк і Луганськ візьмемо скоріше, – речник InformNapalm про звільнення Донбасу

Скоро може статися щось цікаве

Андрющенко наголошує, що українські партизани щодня працюють в Маріуполі. Це непросто, але робота триває. Нещодавно вдалося спалити велике поле, звідки росіяни збиралися зібрати врожай. Воно розташоване поблизу складів з боєприпасами та ремонтної бази в напрямку Новоазовська.

За словами радника міського голови Маріуполя, усі окупанти "помарковані" – на них очікує розплата.

Ця мерзота має знати. Вони мають щодня обертатися. Окупанти почали трохи розслаблятися. Але тепер вже не розслабляються. Люди є, вони працюють. На всіх чекає відплата, – наголосив Андрющенко.

Андрющенко про українських партизанів в Маріуполі: дивіться відео

Українські партизани кошмарять російських окупантів

російські окупанти побоюються українських партизанів. До прикладу, на Херсонщині загарбники намагаються в черговий раз посилити режим контролю за цивільними. Вони наростили кількість патрулів "поліції" та "комендатури", а також наставили більше блокпостів. Дійшло до того, що в деяких районах Херсона та області навіть не дозволяють їздити на електросамокатах, мопедах та мотоциклах.

За словами херсонського активіста Володимира Молчанова, окупанти перестали анонсувати та висвітлювати інформацію про візити російських кураторів у режимі реального часу. Все через успішні дії місцевих партизанів, які регулярно готують "подаруночки" для загарбників та колаборантів.

Так, один із російських пропагандистів поширив інформацію, що під час вибухів у Новій Каховці всередині липня там нібито перебував перший заступник голови адміністрації російського диктатора путіна сергєй кірієнко. Однак, як вважає Молчанов, кірієнко не постраждав від вибухів. Ворожий окупант просто перебував десь неподалік та міг почути звуки від детонації боєприпасів.

"Я думаю, що кірієнко просто десь здалеку почув ці вибухи й відповідно став "героєм", який "потрапив під обстріл", – зазначив Молчанов.