Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) прогнозують подальше просування ЗСУ за річкою Оскіл. За їхніми даними, українські військові продовжують наземні атаки, щоб створити загрозу ворогу за цією річкою.

До теми Військові частини росії скасовують відправку підрозділів в Україну: ніхто не хоче воювати

Лінія фронту змістилася

Українські захисники перетнули її вбрід у Боровій, що недалеко від адмінкордону Луганської області. Це свідчить про те, що ЗСУ послідовно та впевнено витісняють ворога до державних кордонів.

Аналітики ISW вважають, що у російської армії немає достатньо сил, щоб стримати просування ЗСУ. Опираючись на інформацію від проросійських блогерів, експерти стверджують, що річка Оскіл є новою лінією фронту.


Онлайн-карта бойових дій станом на 14 вересня 2022 року / скриншот з Deep State

Важливо російська армія не може втримати весь фронт, – Нарожний пояснив успіх ЗСУ на Харківщині

Контрнаступ ЗСУ: останні новини

  • ЗСУ дивують приголомшливими результатами на Харківщині. Там вони деокупували вже більш ніж 300 населених пунктів.
  • Зазначимо, що заступниця міністра оборони Ганна Маляр раніше повідомляла що українським захисникам вдалося звільнити від загарбників понад 6 тисяч квадратних кілометрів території.
  • У Пентагоні сказали, що не здивовані успіхам української армії. Проте іронічно додали, що приголомшені контрнаступом ЗСУ виявилися радше росіяни.
  • Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила, що ворог у паніці втікає з Херсонщини. Майже вся територія області під вогневим контролем ЗСУ.

Зверніть увагу – Карта бойових дій 14 вересня: дивіться відео