Зазначимо, що раніше Кабмін України призначив першим заступником Олексія Резнікова генерала Олександра Павлюка. Який, до слова, виконував роль голови Київської ОВА до травня 2022 року.

Читайте також Це лише верхівка айсберга, – політолог спрогнозував нові гучні кадрові зміни в Україні

У Резнікова з'явилися два нові заступники

В уряді 21 лютого прийняли нові кадрові рішення. Зокрема Кабмін затвердив кандидатури заступників, які подав міністр оборони Олексій Резніков.

Мовиться про призначення засновника фонду "Повернись живим" Віталія Дейнеги заступником з питань цифрового розвитку, а також журналіста Андрія Шевченка, який займатиметься питаннями євроінтеграції.

Зверніть увагу Називав Україну "фашистською державою": у Запоріжжі звільнили скандального чиновника

Дуже важливим було переконатись, що я йду в команду, – Дейнега про своє призначення

Віталій Дейнега прокоментував своє призначення на посаду заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку. Він сказав, що на те, аби увійти в курс справ потрібен час.

Водночас Дейнега зазначив, що потребуватиме кадрового підсилення і розповів, кого шукає в команду. Крім того, новозатверджений заступник міністра оборони подякував Володимиру Зеленському та Олексію Резнікову за те, що дали тиждень на "оцінку ситуації" до того, як було прийняте рішення про призначення, а також тим, хто допомагав з підготовкою.

Дуже важливим було переконатись, що я йду в команду. Це відчуття є,
– підсумував Віталій Дейнега.

Резніков хоче більш прозоро контролювати закупівлі

  • Усі ротації в Міноборони свідчать про те, що Олексій Резніков добре розуміє свою відповідальність і намагається більш прозоро контролювати закупівлі. Про це 24 Каналу заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.
  • На думку радника, міністр оборони був зосереджений на комунікації з іноземними партнерами стосовно військової допомоги Україні. Водночас він майже не звертав увагу на закупівлі, проте це спричинило негативні наслідки.
  • Михайло Подоляк зазначає, що пропозиція Резнікова дійсно може бути ефективною. Нововведення дозволять зробити механізм керування міністерством оборони прозорішим.