Зазначимо, що раніше Кабмін України призначив першим заступником Олексія Резнікова генерала Олександра Павлюка. Який, до слова, виконував роль голови Київської ОВА до травня 2022 року.
Читайте також Це лише верхівка айсберга, – політолог спрогнозував нові гучні кадрові зміни в Україні
У Резнікова з'явилися два нові заступники
В уряді 21 лютого прийняли нові кадрові рішення. Зокрема Кабмін затвердив кандидатури заступників, які подав міністр оборони Олексій Резніков.
Мовиться про призначення засновника фонду "Повернись живим" Віталія Дейнеги заступником з питань цифрового розвитку, а також журналіста Андрія Шевченка, який займатиметься питаннями євроінтеграції.
Зверніть увагу Називав Україну "фашистською державою": у Запоріжжі звільнили скандального чиновника
Дуже важливим було переконатись, що я йду в команду, – Дейнега про своє призначення
Віталій Дейнега прокоментував своє призначення на посаду заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку. Він сказав, що на те, аби увійти в курс справ потрібен час.
Водночас Дейнега зазначив, що потребуватиме кадрового підсилення і розповів, кого шукає в команду. Крім того, новозатверджений заступник міністра оборони подякував Володимиру Зеленському та Олексію Резнікову за те, що дали тиждень на "оцінку ситуації" до того, як було прийняте рішення про призначення, а також тим, хто допомагав з підготовкою.
Дуже важливим було переконатись, що я йду в команду. Це відчуття є,
– підсумував Віталій Дейнега.
Резніков хоче більш прозоро контролювати закупівлі
- Усі ротації в Міноборони свідчать про те, що Олексій Резніков добре розуміє свою відповідальність і намагається більш прозоро контролювати закупівлі. Про це 24 Каналу заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.
- На думку радника, міністр оборони був зосереджений на комунікації з іноземними партнерами стосовно військової допомоги Україні. Водночас він майже не звертав увагу на закупівлі, проте це спричинило негативні наслідки.
- Михайло Подоляк зазначає, що пропозиція Резнікова дійсно може бути ефективною. Нововведення дозволять зробити механізм керування міністерством оборони прозорішим.