За інформацією МНС Росії, пожежа спалахнула на площі у 1,2 тисяч квадратних метрів.
Читайте також: На гірськолижному курорті Львівщини сталась масштабна пожежа у готелі
Пластмасовий завод горить у Сімферополі: дивіться відео
За попередніми даними, загорілося відпрацьоване машинне масло, яке зберігалося в підвалі складського приміщення. Причини події встановлюють фахівці. Інформації ані про потерпілих, ані про жертв поки немає.
Російські ЗМІ пишуть, що спершу займання сталося на площі у 700 квадратних метрів, а потім вже розгорілося до 1,2 тисяч квадратних метрів. Сам підвал був захаращеним паливними матеріалами, зокрема, машинним маслом.
Як відбувається ліквідація пожежі на заводі пластмас у Сімферополі: відео
Станом на 14:00, ліквідація пожежі ще тривала. Їй було надано другий рівень складності. На місці працювали 5 пожежних машин і близько 40 представників особового складу.
"Рятувальники борються з вогнем. Пожежу ще не локалізовано. Ускладнює роботу те, що пожежа сталася в підвальному приміщенні. Працюють з різних сторін, намагаються залити піноутворювачем. Проте загроза поширенню пожежі є відсутньою", – пише "Кримінформ".
Внаслідок пожежі утворилися чорне хмари диму, і вони тягнуться у бік Сімферополя. Їх видно далеко від місця події, передає ресурс "Крим. Реалії".
Читайте також: У центрі Москви спалахнула історична будівля, кількість жертв значно зросла: фото та відео
За словами журналістів, також з-під даху складу готової продукції вириваються язики полум'я та чутно самотній тріск шиферу.
Пожежа на Сімферопольському заводі пластмас: відео
Підприємство "Сімферопольський завод пластмас" зараз перебуває на стадії ліквідації.
Еколог Олександр Соколенко у коментарі 24 каналу пояснив, що наразі важко оцінити вплив пожежі на навколишнє середовище, оскільки немає доступу до об'єкту. Оцінити точний об'єм забруднення на відстані фактично неможливо.
Судячи з фотографії, задимлення було дуже велике. Точних цифр ми не знаємо. Площа пожежі нам мало про що говорить, адже мають значення і об'єми матеріалу, який згорів. А ми не знаємо, скільки там всього зберігалося. Візуально виглядає так, що там було дуже інтенсивне горіння,
– розповів експерт.
Він додав, що горіння полімерів є однією із найнебезпечніших пожеж. Діоксиди, які виділяються з продуктами горіння, є не просто одними з найбільш небезпечних канцерогенів та викликають рак. Вони також мають властивість накопичуватися в клітинах рослин, наприклад, у листі. Коли листя опадає, вони потрапляють у грунт, а потім – знову в рослину. І так циркулюють ще багато років. Городину, фрукти, вино з винограду, який росте у зоні ураження шкідливого диму, вживати небезпечно.
З основними правилами поведінки під час пожежі, а також як рятувати потерпілих, надавати першу допомогу та гасити осередок займання Ви можете ознайомитися за цим посиланням.
Що робити під час пожежі: інфографіка