Сайт "24" вирішив проаналізувати, якими були рейтинги кандидатів у президенти на виборах 2014 року, і як вони змінилися до сьогодні. Для аналізу ми обрали дані опитувань соціологічної групи "Рейтинг" за різні роки.

Читайте також: Екзит-пол на виборах президента України-2019: відомі результати голосування

Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати результати опитувань критично.

Останнє дослідження "Рейтингу" за період з 16 по 24 січня базується на опитуванні 6 000 респондентів зі стандартною похибкою +/-1,3%.

Згідно з цим дослідженням, якби вибори Президента України відбулися сьогодні, то у п'ятірку фаворитів потрапили б Володимир Зеленський (14,1%), Юлія Тимошенко (13,1%), Петро Порошенко (10,8%), Юрій Бойко (7,5%) та Анатолій Гриценко (6,1%).

Серед політиків, які, за результатами опитувань, мають шанси стати Президентом України, зміцнили свої рейтинги порівняно з 2014-м роком Юлія Тимошенко, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко. Натомість погіршився рейтинг Петра Порошенка та Олега Ляшка.

Читайте також: Рейтинг кандидатів у президенти: соціологи оприлюднили нові результати

Щодо "зіркових" персон у цьому рейтингу, то Володимир Зеленський у 2018 році тримався в топ-5, а після заяви про те, що він йде в президенти, взагалі вийшов на перше місце. А от інтерес до Славка Вакарчука поступово згасав. Вже остаточно відомо, що співак не балотуватиметься в президенти.


Тимошенко, Зеленський і Порошенко мають найвищі рейтинги серед кандидатів у президенти, але яскравих фаворитів немає

Читайте також: Кандидати у президенти України-2019: список

Що відомо про президентські вибори 2019 в Україні? Українці обиратимуть президента держави всьоме. Новоспечений гарант пробуде на цій посаді щонайменше 5 років.

Вибори мають пройти 31 березня, а офіційні результати повідомлять до 10 квітня. Якщо жоден із кандидатів не подолає бар'єру у 50%, то другий тур відбудеться 21 квітня.

За останніми даними, 90 осіб подали документи до ЦВК для реєстрації кандидатом в президенти. 28 з них вже офіційно зареєстрували.